GRINDJUOSTĖS MD028P
  search
  • GRINDJUOSTĖS MD028P

  GRINDJUOSTĖS MD028P 200x6.0x1.3 cm.

  12,60€

  Kaina nurodyta už 2,0 m ilgio grindjuostės profilį.

  Prekes pristatome per 1–3 darbo dienas nuo apmokėjimo dienos.

  Jei trūksta kiekio, prekės pristatomos per 3-7 d.d.

  Tvirtinimui rekomenduojama naudoti klijus: M300. M310

  Kiekis
  Pristatymas 3-7 d.d.

  Grindjuostės pagamintos iš polistireno tiks ne tik jūsų butui ar namui bet gali būti naudojamos biure ar kitame administracinės paskirties pastatė. Polistireno medžiaga išsiskiria didelių kiekių privalumų palyginus su kitomis medžiagomis kaip MDF, mediena ar plastikas. Šiandien galima užtikrintai teigti, kad polistireno tapo universaliu remonto darbų sprendimu del formų, dydžių.

  Grindjuostės gaminamos iš polistireno yra vienas universaliausiu sprendimų greitai ir ilgaamžiškai apdailai. Reikia paminėti, kad gaminiuose iš polistireno nesiveisia parazitai, yra atsparūs dilimui ir tarnauja ilgą laiką, neprarasdami savo pirminės išvaizdos. Grindjuostės yra baltos spalvos bet gali būti nudažomos bet kuria spalvą, galima dažyti gamykloje arba savarankiškai. Šis produktas gali būti montuojamas drėgnose patalpose nes polisterenas nebijo drėgmės.

  Labai svarbu, kad grindjuostės būtų ne tik reikiamos spalvos ar medžiagos. Svarbu, kad šios apdailos detalės išliktų nepakitusios, nelūžtu ir būtų ilgaamžiškos. Deja, bet ne visuomet taip būna. Dažnai, pirkėjai taupo pinigus ir renkasi pigiausias prekes tam, kad sutaupyti, tačiau norint gauti ilgaamžišką prekę, siūlome rinktis aukštą kokybę.

  Grindjuosčių montavimas labai paprastas, kaip ir minėjome, tvirtinamos klijais.

  MARDOM DECOR
  MD028 Premium.
  chat Komentarai (0)
  Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.